Dream team, czyli FIRANY ADAMSKI od kuchni!

Piękne dekoracje, perfekcyjne wykonanie i mnóstwo pomysłów – za tym wszystkim stoją ludzie. Razem pracujemy, razem idziemy na urlop i razem pokochaliśmy… Thermomixa 🙂 Oto FIRANY ADAMSKI

EWELINA – z nami jest najdłużej, aż 10 lat! Prywatnie mama Kacpra i Oliwii. Podążając za pasją, niegdyś dojeżdżała do pracy aż 50 km. Teraz już ma nieco bliżej 🙂 To przez jej ręce przechodzą wszystkie v-ki. Jej rękę, a produkt naszego salonu poznacie po idealnie wywarzonych bokach, braku zagięć i perfekcyjnych wykończeniach.

IWONA – z nami już 8 lat. To zawsze uśmiechnięta perfekcjonistka – nie zmarnuje nawet 10 cm tkaniny. Uwielbia porządek. To jej zawdzięczacie promocję na naszym profilu facebookowym Hit dnia.

SARA – zaszczepiła w nas miłość do zdrowego odżywania i stylu życia. Dzięki niej wszystkie zajadamy się nasionami chia na śniadanie. Zawodowo jest mistrzynią w szyciu paneli i rolet. Zawsze wiszą równo i się nie odginają.

NATALIA – na Ukrainie pracowała w księgowości, dlatego wykorzystanie każdego 0,5 cm tkaniny jest tak ważne. Uwielbia szyć zasłony, szczególnie te do zestawów 4 PORY ROKU.

OLA – jest z nami od niedawna, lecz marzymy o powinowactwie. Ma trójkę dzieci, z czego najmłodsza księżniczka bardzo się lubi z naszym Karolkiem 🙂 Od niej zaczyna się tworzenie firan, jak i przygotowywanie do wysyłki: kroi tkaniny i prasuje efekt końcowy.

JOANNA – nasz pełnoetatowy fotograf i prawa ręka w biurze. Cóż tutaj dużo mówić: odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Po godzinach… fotografuje 🙂 Lecz już nie aranżacje, a sesje rodzinne. W jej zdjęciach można się zakochać!

ANDRZEJ – nasz rodzynek, laser designer 🙂 To on projektuje oraz wycina wszystkie ażury i dekoracje na laserze. Śmiga w programach graficznych niczym rasowy projektant. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych! Spełni każde Wasze życzenie.

KAROLINA – nasza najświeższa mamusia słodkiej Marty. Obecnie przebywa na urlopie macierzyńskim, ale myślami jest codziennie z nami 🙂 Przygotowuje firany do wysyłki, pakuje je z należytą starannością i dbałością. Posiada kunszt układania tkanin w fałdy.

MONIKA – ogarnia Internety i social media. Odpowiada na Wasze wszystkie zapytania mailowe, telefoniczne i facebookowe. A najważniejsze: trzyma kasę 🙂 Bo księgowość to dla niej sama przyjemność.

URSZULA – ode mnie się wszystko zaczęło, ale to nasz zespół pomógł rozwinąć skrzydła salonowi. Nadzoruję pracę, wybieram, selekcjonuję i zamawiam tkaniny oraz elementy dekoracyjne. Tworzę nowe projekty firan. Bliższe jest mi bezpośrednie spotkanie z klientem – w sklepie stacjonarnym. I mam jeden sekret: codziennie muszę choć na chwilę usiąść przy maszynie do szycia. 🙂

Urszula

Autor: Urszula

Z wykształcenia pedagog wczesnoszkolny, z wyboru krawcowa od 25 lat. Bezwzględna perfekcjonistka. Eksperymenty w kuchni i zabawy z wnukiem wypełniają jej wolny czas. Kocha dzieci i chwile spędzone z rodziną.

Komentarze

komentarz